תוספת ממ"דים

בשנות ה-90 נקבע כי יש לכלול תוספת ממ"דים (מרחב מוגן סביבתי) בכל הבנייה החדשה בישראל כדי להגן על התושבים מפני התקפות נפץ, התקפות אוויר והתקפות טילים, אשר לא מספקות מספיק זמן לתושבים כדי להגיע למקלט במהירות. הוספת ממ"דים מספקת הגנה מפני לוחמה כימית, ותורמת מאוד לצמצום זמן ההגעה לחוף מבטחים בשעת חירום. תוספת הממד מיועדת כשטח ביתי לכל דבר ועניין , ללא קשר לייעוד הממ"ד כמרחב מוגן.

כסיף – החברה המובילה לשדרוגי בתים במרכז הארץ

אנו בחברת כסיף מתמחים במתן מגוון רחב של שירותים לסיוע ללקוחותינו בפרויקטים של תוספת ממ"דים. לחברה, באמצעות אנשי המקצוע שלה יש את כלל המומחיות, הידע, והניסיון לביצוע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כמו כן, אנו שמים דגש על בטיחות בתהליך, תוך הקפדה על יושרה ומקצועיות מירבית. יש לנו היכרות עם הגופים השונים והצוות שלנו בקיא בהתנהלות מול הגופים הציבוריים הרלוונטיים, מה שמאפשר לנו לנווט בקלות בין ביצוע הפרויקט. נוסף על המומחיות הטכנית והמחויבות לבטיחות, אנו שמים דגש על שירות הלקוחות – אנו מחויבים להבין ולהיענות לצרכי לקוחותינו – כך, עד היום עזרנו להעלות את ערכי הנכס ולשפר את איכות החיים של מאות דיירים וכך אנו שואפים לעשות גם בעתיד. אם אתם מחפשים שותף לפרויקט לצורך הוספת ממ"ד בבניין שלכם, חברת כסיף כאן כדי להיות איתכם בכל שלב לאורך הדרך.

מהי תוספת ממ"דים?

קיום מרחב מוגן למגורים, או ממ"ד, במיוחד במדינת ישראל חשוב לביטחון האישי ולשקט הנפשי שלנו. חדר מסוג זה תוכנן במיוחד כך שישמש נאמנה בזמן חירום, ונועד לספק סביבה בטוחה ומאובטחת עבורכם ועבור משפחתכם על מנת שתוכלו לתפוס מחסה בשעת הצורך. בעוד שהמטרה העיקרית של ממ"ד היא להגן על התושבים בתקופות של מלחמה, כפי שצוין ממ"דים גם יכולים לשמש ככל סוג אחר של חדר בדירה וכאשר מבצעים תוספת ממ"דים – לא תמיד יש צורך בהוספת חדר נוסף.

למה דווקא אנחנו?

אנו בחברת כסיף מכירים היטב את תהליך הרישוי ובעלי ניסיון בתחום. אלה, מאפשרים לנו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר תוך הקפדה על מצוינות יתרה בכל שלב בתהליך, החל מההיתרים הדרושים לפרויקטים מסוג זה ועד סיום הבנייה. שימו לב כי תוספת ממ"דים למעשה לא רק עשויה לספק לכם הגנה נוספת, אלא גם להעלות את ערך הנכס שלכם.

אנו בחברת כסיף שמים בראש ובראשונה את טובת הלקוחות שלנו ודואגים להליכים יעילים ולמקצוענות ללא פשרות.
מעוניינים לקדם ביצוע תוספת ממ"ד אצלכם? אל
תהססו לפנות אלינו.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי
WhatsApp
שלום, אנחנו זמינים לרשותך גם בווטסאפ
דילוג לתוכן