תוספת מרפסות

שוקלים להוסיף מרפסת לדירה?

תוספת מרפסות זוהי דרך מצוינת להעלות את ערך הבית שלכם ולהוסיף שטח ופונקציונליות נוספים. על אף שהתהליך עלול להיראות אולי גדול ומרתיע בתור התחלה, הוא למעשה די פשוט. חברתנו, באמצעות שלל אנשי המקצוע שלה דואגת עבורכם לביצוע כל התהליך, החל מהשלב הראשוני להוצאת היתר בניה, ועד סיום הפרויקט עד הצד הטוב ביותר. ההשקעה שהשקעתם בבניית מרפסת ברוב המקרים צפויה להשתלם בטווח הארוך בשל עליית הערך, אז בואו נבין כיצד עושים זאת – ומה כולל התהליך?

כסיף – החברה המובילה לשדרוגי בתים במרכז הארץ

אבל לפני הכל, כמה משפטים עלינו: אנו בחברת כסיף בעלי ניסיון של למעלה מעשור בפרויקטים מובילים בארץ, שמים עדיפות למצוינות ומקצועיות בכל היבטי התהליך של תוספת מרפסות. מהחומרים בהם אנו משתמשים ועד הגימור הסופי, אנו שואפים לספק ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר. אנו מעריכים יושרה והגינות בכל האינטראקציות שלנו עם הספקים והלקוחות, ושואפים להיות שקופים ואמינים באופן מלא עם כל בעלי העניין. הניסיון הרב שלנו בעבודה מול רשויות וועדי דיור שונים אפשר לנו להבין את החשיבות של עבודה צמודה עם לקוחות כדי לענות על צרכיהם. אנו מבטיחים להציע שירות ותמיכה מהשורה הראשונה לאורך כל תהליך הפרויקט עד להשגת השדרוג הרצוי בבניין שלכם.

מרפסת שמש – מהי?

מרפסת שמש היא חלל חיצוני המחובר לבניין, שכשמה כן היא – פתוחה כך שניתן לספוג שמש במהלך היום. ניתן למצוא מרפסות שמש במקומות רבים בעולם, אך מרפסות אלה פופולריות במיוחד בישראל שבה כמעט כל הדירות החדשות נבנות עם מרפסת צמודה. מרפסות אלו כוללות לרוב מעקות שקופים כדי לאפשר נוף פתוח ללא הפרעה, מה שמאפשר לא מעט פעמים קבלת בריזה מעולה לבית ושדרוג נראות המבנה והדירה.

תוספת מרפסות, ועליית הערך

בשנים האחרונות ישנה מגמה של דיירים להוסיף מרפסות לבניינים ישנים. מרפסות אלו יכולות להעלות את ערך הדירה בשיעור של עד 20%, ויכולות להפוך את הדירה לאטרקטיבית יותר עבור רוכשים פוטנציאליים. דירה בשווי של 2 מיליון שקל, למשל, תוכל להעלות את השווי שלה ב-200 אלף שקל בתוספת מרפסת. עם זאת, צריך לומר שעלות הבנייה של המרפסת נמוכה מהתמורה ועליית הערך שהיא מביאה
עמה.

ובלי קשר לעליית הערך, אם בא לכם לבצע את השינוי למען המרחב החיצוני וההנאה שהיא מביאה – אנחנו מבינים. זו לחלוטין אופציה והיא מעולה לא פחות.

מהו גודל המרפסת שתוכלו להוסיף?

לרוב, הרשויות העירוניות מאשרות בניית מרפסות בגודל של עד 10% משטח הדירה ועד 14 מ"ר בגודלן. במקרים מסוימים, אם יש לדיירים אחוזי בנייה לא מנוצליםהעירייה עשויה להתיר מרפסת גדולה יותר. הגודל והתקנות המדויקות לבניית מרפסות עשויים להשתנות בהתאם לרשויות. חברתנו באמצעות אנשי המקצוע שלה מבצעת עבורכם את ההליך כולו, החל מביצוע מדידות למבנה ובדיקת התכנות גודל המרפסות ועד גמר.

מאילו חומרים בונים את תוספת המרפסת?

ישנן שתי שיטות עיקריות לבניית מרפסות בישראל: פלדה ובטון. מרפסות פלדה הן קלות משקל וחזקות, וניתן לבנות אותן במהירות תוך הפרעה מינימלית לשגרת היום של הדיירים. הסיבה לכך היא שמרפסות הפלדה מיוצרות מחוץ לאתר ולאחר מכן מובאות לבניין להרכבה נקייה ובטוחה. מרפסות בטון, לעומת זאת, נתמכות בעמודים וגם הן נבנות אל מחוץ לדירה תוך הפרעה מינימאלית לשגרת החיים של דיירי הבניין. פעמים רבות ההחלטה כיצד לבנות את המרפסת תלויה במרכיבי המבנה ובפונקציונליות שלו.

אנו בחברת כסיף שמים בראש ובראשונה את טובת הלקוחות שלנו ודואגים להליכים יעילים ולמקצוענות ללא פשרות.
רוצים לקדם תוספת מרפסות גם
בבניין שלכם? אל תהססו לפנות אלינו.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי
WhatsApp
שלום, אנחנו זמינים לרשותך גם בווטסאפ
דילוג לתוכן