שימור בנייני מגורים

שימור בנייני מגורים הוא תהליך מורכב ומגוון המורכב מפרמטרים רבים – תהליך השימור יהיה לרוב בנוי מהמבנה עצמו, מטרות השיפוץ והתוצאה הרצויה. חלק מהליכי השימור והשיפוצים מתמקדים בשדרוג תשתיות הבניין כדי להבטיח את אורך חייו ותפקודו התקין עבור הדיירים. השינוי כולל בתוכו גם שינויים קוסמטיים כמו בחירת צבע לחיפוי הבניין, שיפוץ חוץ ופנים, טיפול במעטפות בניין, עיבוי עמודי בניין ישנים ושדרוגים לאולמות כניסה לרבות לובי, דלתות כניסה, רצפות, חיפוי קרמיקה, אינטרקום וארונות חשמל. כמו כן אנו דואגים להוספת מרפסות שמש ומידות בהתאם לתכנית – תוך הקפדה יתרה על כך שכל העבודות שלנו עומדות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומשתמשים בחומרים איכותיים.

כסיף – חברה לשימור בנייני מגורים

אנו בחברת כסיף בעלי ניסיון של למעלה מעשור בפרויקטים מובילים בארץ, שמים עדיפות למצוינות ומקצועיות בכל היבטי תהליך שימור המבנה. אנו מעריכים יושרה והגינות בכל האינטראקציות שלנו עם הספקים והלקוחות, ושואפים להיות שקופים ואמינים באופן מלא עם כל בעלי העניין. אנו מבטיחים להציע שירות ותמיכה מהשורה הראשונה לאורך כל תהליך הפרויקט עד לסיומו.

מהו תהליך לשימור בנייני מגורים, ומתי כדאי לבצעו?

שימור של מבנה הוא תהליך מורכב הכולל מגוון פעולות להגנה, תחזוקה ושימור על המבנה. אלה יכולים לכלול חיפוי חלקו החיצוני של המבנה, תיקונים לצורך תחזוקה וייצוב ועבודות שחזור לתיקון חלקים פגומים, חיזוק עמודי בניין המגורים במידת הצורך.

איך יודעים אם הבניין שלי זקוק לשימור ושיפוץ?

אז איך תדעו אם הבניין שלכם זקוק לתהליך של שימור ושיפוץ בנייני מגורים? יש לא מעט סימני אזהרה שעלולים להעיד על צורך ממשי בשימור הבניין וחיזוק העמודים שלו. אחד מסימני האזהרה הבולטים, שעלולים להעיד על סכנה של ממש הוא סדקים בעמוד. מעבר לכך הבניין עובר שיפוץ מאסיבי והופך כחדש.

אנו בחברת כסיף שמים בראש ובראשונה את טובת הלקוחות שלנו ודואגים להליכים יעילים ולמקצוענות ללא פשרות.
מעוניינים לקדם הליכי שימור בנייני מגורים? אל
תהססו לפנות אלינו.

 

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם האפשרי
WhatsApp
שלום, אנחנו זמינים לרשותך גם בווטסאפ
דילוג לתוכן